O firmie

Firma EFEKT powstała w 1989 r. swój pozytywny wizerunek budujemy realizując zlecenia na najwyższym poziomie.  Nasze filary to wiarygodność, kompetencja, szybkość, rzetelność i skuteczność, wspierające naszych partnerów w ich codziennej działalności. Kultura organizacyjna firmy propaguje zasady etyki biznesu, takie jak profesjonalizm, uczciwość i wiarygodność w kontaktach między partnerami gospodarczymi. Podejmujemy się realizacji coraz poważniejszych kontraktów  optymalne wykorzystując  zasób intelektualny kadry, zasoby materialne i organizacyjne. Wykorzystujemy najnowsze technologie. Pielęgnujemy i rozwijamy polską myśl inżynierską. Ściśle współpracujemy z jednostkami badawczo-rozwojowym. Doskonalimy procesy realizacyjne w codziennej pracy. We wszystkim co robimy przyświeca nam myślenie perspektywiczne: jesteśmy tu i teraz, ale swoją pracą możemy i chcemy BUDOWAĆ dobrą jakość życia przyszłych pokoleń. Od 1989 roku z dużym sukcesem realizujemy powierzone nam inwestycje:

 1. Wszelkie roboty drogowe bitumiczne i brukarskie w zakresie wykonania :
  • nowych nawierzchni ulic, jezdni, placów i chodników
  • remontów i modernizacji nawierzchni jw.
  • frezowania nawierzchni bitumicznych i betonowych
  • odtwarzania nawierzchni po wszelkiego typu przekopach i awariach zewnętrznych sieci sanitarnych i elektrycznych
 2. Roboty inżynieryjne w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych

Dysponujemy własnym wysokiej jakości  specjalistycznym sprzętem, takim jak: rozściełacze najnowszej generacji z elektroniczną niwelacją MARINI C-252, TITAN 326 i 226, VOGELE S1800-3i, 1900-3i, 800i, zestaw walców o wadze od 0,9 do 16t (statyczne, wibracyjne, ogumione, okołkowane) STAVOSTROJ VH700A, VH950A, VH1152, VH150, VP200, AMMAN VH850AK, AV85-2, ARP95, frezarki WIRTGEN 1000C, skrapiarki do bitumu, recyklery do asfaltu, malowarki oznakowania poziomego, koparki gąsienicowe i kołowe (podsiębierne i chwytakowe), ładowarki o poj. 0,5-4m3, koparko-ładowarki z bogatym osprzętem, zagęszczarki firmy WACKER i BOMAG, środki transportowe o ładowności 0,9-32 tony wyposażone w urządzenia załadunkowe typu HDS oraz sprzętem pomocniczym takim jak : piły do cięcia betonu i asfaltu spalinowe i pneumatyczne, młoty wyburzeniowe, pompy, agregaty prądotwórcze, igłofiltry, itp. Sukcesywnie staramy się unowocześniać nasz park maszynowy, co umożliwia nam wykonanie powierzonych inwestycji solidnie i terminowo oraz dostosowanie jakości robót do standardów europejskich


Co roku staramy się unowocześniać nasz park maszynowy, co umożliwia nam wykonanie powierzonych inwestycji solidnie i terminowo oraz dostosowanie jakości robót do standardów europejskich.

Na równi z wartościami ekonomicznymi ważne są dla nas etyka, prawo i szacunek dla pracowników, Nasz zespół stanowią ludzie o różnych kwalifikacjach i umiejętnościach, działający na zasadzie współpracy i wzajemnego zaufania . Firma zatrudnia średnio ok. 130 pracowników, w tym kadrę inżynierską, wysokiej klasy operatorów i pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że usługi wysokiej jakości mogą zapewnić tylko kompetentni i zadowoleni pracownicy. Wspólne działanie przewyższa sumę działania jednostek, dlatego stawiamy na efektywną pracę zespołową pozwalającą osiągać ponadprzeciętne wyniki.     

Na przestrzeni okresu istnienia firmy zrealizowaliśmy wiele inwestycji , takich jak:

 • remont mostu Gdańskiego,
 • drogi wokół Leroy Merlin w Dzielnicy Ursus,
 • remont drogi woj. nr 719 w miejscowości Kanie, Milanówek,
 • modernizacja lotniska Okęcie,
 • wszelkie roboty drogowe przy budowie Stadionu Narodowego w Warszawie,
 • Modernizacje odcinków wielu ulic Warszawy m.in. :
  Nowy Świat, Wiejska, Ryżowa, Wrocławska, Al.Jerozolimskie, Księcia Janusza, Spisaka, Mołdawska, Racławicka, Al.KEN– etap III, Francuska i Paryska, Namysłowska, Olszynki Grochowskiej, Murmańska, Kickiego, Siennicka, Zagójska, Żwirki i Wigury, Orląt Lwowskich oraz wiele innych
 • Budowa dróg na terenie C.H. MODO przy ul.Łopuszańskiej

Dzięki zgranej i fachowej załodze, która potrafi zrealizować każde powierzone zadanie terminowo i rzetelnie, firma nasza z roku na rok podejmuje się realizacji coraz poważniejszych kontraktów. Podejmujemy działania mające na celu rozszerzenie naszej obecności na terenie całego kraju.

Z poważaniem,
Prezes – Krzysztof Brudnowski