Kontakt

                                                  P.P.U.H. EFEKT Sp. z o.o.
                                                  ul. Szomańskiego 8
                                      02-495 Warszawa
                                      tel./fax (+48 22) 662 79 54
                                      tel./fax (+48 22) 667 70 30
 

                                      ul. Stalowa 27/29
                                      05-800 Pruszków
                                      tel. (+48 22) 758 83 61

 

          mail:                     efekt@efekt-firma.pl

                                        sekretariat@efekt-firma.pl

 

Asfalty:                 Kierownik działu T. Turczyn

                                        asfalty@efekt-firma.pl

Brukarstwo:        Dyrektor K. Brudnowski

                                        brukarstwo@efekt-firma.pl

Inżynieria:            Dyrektor T. Milczarek

                                         (022) 758 83 63

Inwestycje:          inwestycje@efekt-firma.pl

Transport:             transport@efekt-firma.pl

Zaopatrzenie:       zaopatrzenie@efekt-firma.pl

 

Przygotowanie   pp@efekt-firma.pl

produkcji

 

Wytwórnia Mieszanek          Dyrektor Krzysztof Bara 

Mineralno Asfaltowych        k.bara@efekt-firma.pl


 

euroadres
dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową wydrukuj napisz do nas